Vítejte v SFA oblasti pro profesionály

SFA nabízí široký sortiment výrobků včetně sanitárních čerpadel a sanitárních kalových čerpadel, kompaktních WC s přečerpáním, čerpacích stanic, ponorných čerpadel, čerpadel na kondenzát nebo lapče tuků.

Pokud není možné klasické gravitační odvodnění, čerpadla SFA mohou přečerpávat jakýkoli typ odpadní vody.

Aplikací je celá řada: WC, koupelny, kuchyně, prádelny a další využití. Ať už se jedná o přečerpání vody z konkrétního sanitárního zařízení, nebo o komplexní přečerpání, SFA je schopna uspokojit potřeby odvádění vody z místnosti, domu, bytových domů nebo komerčních prostor.

Každý projekt je jiný vzhledem k jeho kontextu, typu konstrukce nebo technickým obtížím a každý instalatér nebo projektant musí najít to nejvhodnější řešení.

Instalatér

Veškerá domkumentace a návody, které potřebujete

Projektant

Galerie projektů a dokumentace

Obchodní partner

Databáze výrobků Fabdis, spaix …

Montážní firmy, projektanté nebo obchodní partneři - SFA vám přináší řešení pro vaše projekty, ať už jste v jakékoli fázi jejich vývoje:

Projektová studie: máte konkrétní potřebu a chcete se dozvědět více o produktech SFA? K dispozici je vám náš prodejní tým a též mnoho nástrojů, které vám pomohou: výrobkové listy, návody k instalci, výukové programy, webináře a mnoho dalšího!

Specifikace: objevte náš nástroj SFA PumpSelect. SFA PumpSelect vám umožní rychle a přesně vybrat řešení podle vaší konfigurace a získat kompletní specifikaci přímo ke stažení. Hydraulický výběr podle průtoku, přímý výběr podle názvu výrobku nebo rychlý výběr pomocí nástroje QuickSelector, volba je na vás!

Žádost o výběr zařízení můžete zaslat také pomocí níže uvedeného formuláře ! Jeden z našich konzultantů vás bude co nejdříve kontaktovat!

Integrace 3D souborů: zde najdete všechny soubory BIM v různých formátech.

  Instalace: návody, tipy nebo webináře, naše nástroje vám pomohou se snadnou instalací našich výrobků.

Konektivita: od inteligentního ovládacího boxu Smart až po SFA Connect jsou naše čerpací stanice propojeny tak, aby byl zajištěn bezpečný a efektivní provoz.

Uvedení do provozu

Poprodejní servis: máte technický dotaz nebo potřebujete náhradní díl - náš poprodejní servis je vám k dispozici.

Nástrojů určených pro vás je mnoho a jsou vám k dispozici, ať už hledáte jednoduchý produktový list, technické údaje, návod, přesné dimenzování stanice či čerpadla nebo soubory BIM pro integraci do vašich 3d modelů.

Zveme vás také k návštěvě naší sekce Blog. Najdete zde návody k produktům, které ilustrují jejich instalaci, naše nejnovější webináře nebo přehledy produktových listů, které jsou ideální pro získání odborných znalostí o produktech SFA!

Výběr výrobku

Naše katalogy

Prohlédněte si naše interaktivní online katalogy a nechte se provést řešeními SFA.

Procházejte, stahujte, sdílejte, vytvářejte si poznámky a tiskněte naše řešení.

Katalog

Všechna řešení SFA v jednom katalogu pro naše profesionály

Akční katalog

Všechna řešení SFA dostupná profesionálům

Záruční podmínky

Všechna řešení SFA dostupná profesionálům

Nemůžete najít to, co hledáte? Spojte se s námi. Náš technický, prodejní a servisní tým je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy.

SFA vás denně podporuje ve vašich projektech a požadavcích.