Sanibroy kompaktní WC s přečerpáním - Sanicompact

Pohodlná, spolehlivá a designově moderní řada kompatních WC s přečerpáním Sanicompact je řešením pro sanitární zařízení v malých prostorách.

Pro naplnění očekávání z hlediska plánování prostoru, SFA diverzifikovala svůj sortiment přečerpávacích systémů pro WC. V případě, že prostor pro instalaci nové toalety je omezený, poskytuje řada Sanicompact estetickou a efektivní odpověď.

Tyto keramické mísy (kromě Sanismart), vybavené integrovanou technologií zpracování a přečerpání odpadní vody, přinášejí výraznou úsporu prostoru.

Stacionární nebo závěsné, tato řešení jsou ideální pro vybavení garsoniéry, šatny nebo prostoru pod schody. Nabízejí též možnost připojit kromě WC také umyvadlo.

Sanibroy kompaktní WC s přečerpáním - Sanicompact

Filtrovat podle

Instalace

Přístroje k připojení

Sanicompact 43

Sanicompact 43

Kompaktní Sanicompact 43 představuje řešení pro WC s umyvadlem v těch nejmenších...

  • Umyvadlo
  • WC
Sanicompact Pro

Sanicompact Pro

Sanicompact Pro přináší nejmodernější design, ekonomický provoz a minimální hluk....
  • Umyvadlo
  • WC

Pokud chcete stavět dům, je každý metr čtvereční cenný a jeho využití je třeba dobře promyslet. Nebo plánujete rekonstrukci svého domu, například přidáním nové toalety. Ať už je konfigurace jakákoli a pro toaleta nezbývá příliš mnoho místa, řešením je Sanicompact.

  

Instalace toalety do úzkého prostoru: se systémem SFA je to možné  

 

Plocha vyhrazená pro sociální zařízení se pohybuje od 1,2 do 2,5 m². Tento prostor lze nalézt pod šikmým stropem podkrovní místnosti nebo pod schody. Pokud je výška stropu alespoň 1 metr a pokud je k dispozici přívod vody, elektrický přívod a odpadní potrubí, je možné vše. Do koupelny je také možné nainstalovat toaletu, záleží jen na vás, jaký model zvolíte. 

Instalace toalety do malého prostoru: Sanicompact 43

Řešení Sanicompact 43 od SFA má mnoho výhod. Kromě výrazné úspory místa se velmi snadno instaluje bez větších prací. Umožňuje tak snadno renovovat nevyužívanou místnost. Malý průměr odvodu odpadní vody 32 mm a stavební hloubka pouhých 43 cm umožňují nejrůznější umístění, například do prostoru pod schody. Sanicompact 43, keramické WC s integrovaným přečerpáním je velmi estetické a neptřebuje žádnou nádržku na splachovací vodu.

Umyvadla lze snadno připojit a tím vytvořit kompletní toaletu pro vaše hosty. 

Řešení Sanicompact 43 od SFA poskytuje výraznou úsporu vody díky integrovanému duálnímu systému ekonomického splachování ECO+: spotřeba vody tak činí 1,8 l až 3 l pro jeden spachovací cyklus.