Pracovní příležitosti

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodně -technického zástupce pro region Morava.

Obchodně - technický zástupce pro region Morava

Náplň práce:

  • rozvíjení dobrých vztahů se stávajícími klienty
  • pravidelné návštěvy velkoobchodů, školení pro personál, montážní firmy, projektanty
  • identifikace a navázání kontaktů s novými potenciálními klienty
  • identifikace nových prodejních kanálů (firem z jiných oborů)
  • komunikace a spolupráce s projektanty
  • komunikace se zákazníky o přínosech výrobků a zákaznických benefitů dodávaných s produkty
  • reporting relevantních výsledků vzhledem k prodeji, konkurenci, navštívených prodejních míst, navázané spolupráce s projektanty

Požadujeme:

  • ukončené středoškolské vzdělání
  • zkušenosti s B2B
  • výborné prezentační dovednosti
  • samostatnost, komunikativnost, analytické a koncepční myšlení, organizační schopnosti
  • iniciativnost, obchodní drive
  • ochota pracovat v terénu, služební cesty
  • řidičský průkaz skupiny B
  • PC – MS office ( Word, Excel,Powerpoint)

Nabízíme:

  • Zázemí a jistotu stabilní mezinárodní společnosti
  • Plný zaměstnanecký poměr 40 hodin týdně
  • Home office, placené internetové připojení
  • 4 týdny dovolené
  • Přátelský a nápomocný kolektiv
  • Firemní automobil pro služební účely
  • Mobilní telefon
  • Výkonný notebook DELL, tiskárna
  • Profesní školení hrazené v rámci společnosti