Čerpadla kondenzátu z kotle

Odvod kondenzátu z kotle nelze vždy provádět gravitačně. Proto SFA nabízí široký sortiment čerpadel kondenzátu: pro plynové a olejové kotle, pro odvhlčovače a vysoušeče a také systémy pro neutralizaci kondenzátu.

Čerpadla kondenzátu z kotle

Filtrovat podle

Instalace

Přístroje k připojení

Sanineutral

Sanineutral

Sanineutral - neutralizační box pro kyselý kondenzát z kondenzačních kotlů. 2...
  • Plynový kotel

Každý kondenzační kotel vypouští kondenzát. který vzniká jeho provozem. Tento kondenzát vznikající ze spalin je logicky kyselý. Při instalaci kondenzačního kotle je třeba dbát na správný odvod kondenzátu. Velmi často jsou kotle umístěny daleko od jakéhokoli potrubí, a proto je nutné kondenzát přečerpávat až k existující kanalizaci.

Společnost SFA je odborníkem v tomto oboru. Nabízíme několik řešení pro přečerpání kondenzátu, jejich neutralizaci nebo obojí současně. Nabídka představuje diskrétní modely k umístění pod nástěnný kotel nebo model určený též pro stacionární kotle s integrovanou neutralizací: Sanicondens Best Flat kombinuje tyto dvě výhody: jeho instalace k vašemu kondenzačnímu kotli neutralizuje kyselost kondenzátu a čerpá jej zcela bezpečně.

Systém je kompletní: je vybaven čerpadlem, které odvádí vyčištěné kondenzáty a neutralizační komorou. Je vhodný pro kondenzační kotle.

Systém Sanicondens Best Flat je kompaktní: má tři vstupy, z toho jeden boční s malou výškou, kompaktní rozměry a nádrž o objemu 3,5 litru. Lze jej připevnit na stěnu nebo jednoduše postavit na podlahu.

Řešení SFA pro odvod kondenzátu je tiché, bezvadně se hodí pro úpravu kyselé vody, jejíž ph neutralizuje díky neutralizační komoře s doplňovatelnými granulemi. Dodávka nového výrobku obsahuje první balení granulátu, které je třeba jednou ročně vyměnit Díky těmto neutralizačním granulím zůstane vaše potrubí chráněno před jakýmkoli negativním vlivem kyselin.

Sanicondens Best Flat lze také připojit k odvlhčovači. Je připraven pro připojení externího alarmu a kompletní instalační sadou se zpětným ventilem.