Díky své vůli inovovat a hledat vize do budoucnosti zůstává SFA více než 60 let od svého vzniku lídrem na trhu a významným hráčem v oblasti sanitárních výrobků. 

Historie SFA

1958

Společnost SFA, která zpočátku vyvíjela zařízení pro čističky odpadních vod, zahájila revoluci sanitárních výrobků tím, že vyvinula kalové čerpadlo určené pro WC. Následný vývoj výrobku SANIBROYEUR SFA® dnes umožňuje instalovat WC, koupelny, kuchyně nebo prádelny kdekoli v domě bez nutnosti náročných stavebních úprav.

 

1970-1980

Na základě úspěchu dosaženého ve Francii, expanduje společnost SFA do Evropy a Severní Ameriky. Ve stejné době se začíná zásadně odlišovat od ostatních průmyslových výrobců prostřednictvím prvních televizních reklamních kampaní. 

 

1990-2000

SFA je jedním z prvních průmyslových výrobců ve Francii, který se zapojil do procesu certifikace kvality. Její výrobní závody patří mezi první, které získaly certifikát ISO. Skupina SFA diverzifikuje svoji činnost, ale její zaměření na sanitární zařízení se nemění.

 

2000-2010

Trvalá snaha skupiny SFA o inovace svých výrobků s cílem uspokojit rostoucí potřeby uživatelů vede k neustálému rozšiřování sortimentu našich výrobků. Výsledkem této snahy je technologicky vyspělá řada čerpacích stanic SANICUBIC ®, určená pro komplexní řešení odpadních vod z celých budov. Současně je v tomto období uvedena na trh nová generace malých přečerpávacích zařízení s označením Silence. Naše výzkumné a vývojové oddělení tím zásadně zvýšilo uživatelský komfort v sortimentu domácích výrobků cestou výrazného snížení jejich provozního hluku.

 

2010-2018

Společnost SFA slaví 60 let inovací a pokračuje ve zlepšování svého postavení na světových trzích jednak rozšiřováním celosvětové sítě svých dceřiných společností, a jednak též vývojem nových výrobků reagujících na vývoj trendů v oblasti sanitárních výrobků. Příkladem může být výrobková řada SANIFLOOR uvedená na trh v roce 2015, která reaguje na zvyšující se poptávku po bezbariérových sprchách.

Hodnoty skupiny

Inovace

60 let od registrace patentu na první SANIBROYEUR SFA zůstává výzkumný a vývojový tým i nadále jádrem strategie společnosti SFA. Každý rok skupina investuje značnou část zisků, aby zajistila kontinuitu a růst skupiny. O tom svědčí i rostoucí počet nových patentů. Skupina SFA je dnes uznávaným odborníkem ve světě sanitární techniky, přinášející inovativní a originální řešení jako odpověď na potřeby zákazníků. Od svého vzniku a uvedení revolučního výrobku na trh se skupina SFA orientuje na budoucnost a pracuje na neustálém pokroku.

   

Průmyslové nároky

Díky kontrole všech fází výroby ve svých továrnách, nabízí skupina SFA výrobky uznávané pro svou kvalitu a spolehlivost.

Certifikace našich továren: Továrny jsou certifikovány podle norem ISO9001, 9000 a 14001.

Certifikace výrobků: Všechny výrobky SFA jsou certifikovány akreditovaným institucemi a jejich kvalita je ověřována i laboratořemi. Výrobky SFA splňují všechny normy certifikace požadované v každé zemi prodeje:

  • Standard CE pro evropský trh
  • Standard CSA pro severoamerický trh
  • Standardy PCT pro ruský trh

   

Zákaznický servis

Skupina SFA dbá na spokojenost svých klientů, ať už jde o profesionály, soukromé osoby nebo odběratele. Pro splnění jejich požadavků přináší:

  • Širokou prodejní a poradenskou síť 
  • Kvalitní poprodejní servis – záruční i pozáruční
  • Technické poradenství „in time“

SFA a Vy

Již více než 60 let stojí společnost SFA po boku svých zákazníků v různých životních situacích a každoročně pomáhá tisícům domácnostem zrealizovat vysněný projekt. Aby každý projekt byl plnohodnotný, je jedním z hlavních kritérii společnosti SFA požadavek na kvalitu „Made in France“. Skupina SFA naslouchá potřebám svých zákazníků a každoročně uvádí na trh nové výrobky.