Novinky

Novinky

<< 1 2 >>
 • Novinky 2022-06-29

  AKCE 2022 SFA CZ – Změna cen od 1. 7. 2022

  NOVÁ TOALETA, KOUPELNA, KUCHYŇ ČI TECHNICKÁ MÍSTNOST? S NÁMI RYCHLE A JEDNODUŠE! Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás informovat o změnách v naší akční nabídce, které vstupují v platnost 1. 7. 2022. Jako důsledek globální komplikované situace jsme bohužel nuceni zvýšit ceny našich výrobků. V maximální možné míře jsme se však snažili o to, aby výsledná změna byla pro Vás co možná nejpřijatelnější.

  Více
 • Novinky 2022-06-29

  SFA-SANIBROY, spol. s r.o. mění své jméno

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás s informovat o důležité změně v naší společnosti. S cílem zdůraznit naši příslušnost ke globální SFA group, a současně též sjednotit názvy jednotlivých společností v rámci skupiny, došlo ke změně jména naší společnosti.

  Více
 • Novinky 2022-03-18

  AKCE 2022 SFA SANIBROY

  NOVÁ TOALETA, KOUPELNA, KUCHYŇ ČI TECHNICKÁ MÍSTNOST? S NÁMI RYCHLE A JEDNODUŠE! Vážení zákazníci, pro nadcházející měsíce jsme pro vás připravili akční nabídku našich nejúspěšnějších výrobků, které přinášejí téměř neomezené možnosti realizace WC, koupelny, kuchyně či technické místnosti tam, kde tyto prostory skutečně potřebujete, a to bez nutnosti respektovat umístění stávajícího odpadního potrubí. A navíc s bezkonkurenčně nízkou hladinou provozního hluku.

  Více
 • Novinky 2021-08-27

  NOVÝ KATALOG 2021 Sanibroy SFA

  Vážení zákazníci, nový přehled výrobků 2021 od Sanibroy SFA vám jako obvykle nabízí širokou škálu produktů v nejvyšší kvalitě pro přečerpání odpadní vody. Namísto předchozích dvou katalogů, pro lokální přečerpávací stanice a profesionální vysoce výkonné přečerpávací stanice, obsahuje tento přehled všechny produkty včetně novinek a inovací. Nově katalog též obsahuje přesné údaje o rozměrech všech výrobků. Novinkou je také zařazení obecné informace o každé výrobkové skupině, což jistě oceníte ...

  Více
 • Novinky , Tiskové zprávy 2020-02-04

  Skupina SFA přijímá novou vizuální identitu

  Již více než 60 let společnosti Skupiny SFA pracují na tom, aby mohly svým profesionálním i soukromým zákazníkům poskytovat stále větší sanitární komfort v jejich každodenním životě. Přináší jim daleko víc než jen pouhé technologické know-how, nabízí inovativní, spolehlivá a jednoduše aplikovatelná řešení.

  Více
<< 1 2 >>