Novinky

Novinky

<< 1 2 >>
 • Novinky 2023-12-13

  PF 2024

  Vážení zákazníci, děkujeme vám za přízeň, kterou jste nám a našim výrobkům věnovali v právě končícím roce 2023. Věříme, že si ji zasloužíme i v roce nadcházejícím. Celý tým SFA CZ vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2024 pak jen to nejlepší ve vašem osobním i pracovním životě. Těšíme se na naše setkání v příštím roce. SFA Česká republika

  Více
 • Novinky 2023-03-13

  AKCE SFA CZ 2023 Sanibroy - prodloužení trvání akce

  Vážení zákazníci, jako poděkování za Vaši přízeň prodlužujeme naši prodejní akci na nejpopulárnější výrobky až do konce února 2024.

  Více
 • Novinky 2022-06-29

  SFA-SANIBROY, spol. s r.o. mění své jméno

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás s informovat o důležité změně v naší společnosti. S cílem zdůraznit naši příslušnost ke globální SFA group, a současně též sjednotit názvy jednotlivých společností v rámci skupiny, došlo ke změně jména naší společnosti.

  Více
 • Novinky 2021-08-27

  NOVÝ KATALOG 2021 Sanibroy SFA

  Vážení zákazníci, nový přehled výrobků 2021 od Sanibroy SFA vám jako obvykle nabízí širokou škálu produktů v nejvyšší kvalitě pro přečerpání odpadní vody. Namísto předchozích dvou katalogů, pro lokální přečerpávací stanice a profesionální vysoce výkonné přečerpávací stanice, obsahuje tento přehled všechny produkty včetně novinek a inovací. Nově katalog též obsahuje přesné údaje o rozměrech všech výrobků. Novinkou je také zařazení obecné informace o každé výrobkové skupině, což jistě oceníte ...

  Více
 • Novinky , Tiskové zprávy 2020-02-04

  Skupina SFA přijímá novou vizuální identitu

  Již více než 60 let společnosti Skupiny SFA pracují na tom, aby mohly svým profesionálním i soukromým zákazníkům poskytovat stále větší sanitární komfort v jejich každodenním životě. Přináší jim daleko víc než jen pouhé technologické know-how, nabízí inovativní, spolehlivá a jednoduše aplikovatelná řešení.

  Více
<< 1 2 >>