Search on blog

Máte dotaz?

Kontaktujte nás prostřednictvím našeho kontaktního formuláře

Novinky

Novinky

<< 1 2 >>
 • Novinky 2024-03-04

  AKCE SFA CZ 2024 Sanibroy

  Vážení zákazníci, pro rok 2024 jsme pro vás připravili akční nabídku našich nejúspěšnějších výrobků, které přinášejí téměř neomezené možnosti realizace WC, koupelny či kuchyně tam, kde tyto prostory skutečně potřebujete, a to bez nutnosti respektovat umístění stávajícího odpadního potrubí. A navíc s bezkonkurenčně nízkou hladinou provozního hluku.

  Více
 • Novinky 2023-12-13

  PF 2024

  Vážení zákazníci, děkujeme vám za přízeň, kterou jste nám a našim výrobkům věnovali v právě končícím roce 2023. Věříme, že si ji zasloužíme i v roce nadcházejícím. Celý tým SFA CZ vám přeje příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2024 pak jen to nejlepší ve vašem osobním i pracovním životě. Těšíme se na naše setkání v příštím roce. SFA Česká republika

  Více
 • Novinky 2022-06-29

  SFA-SANIBROY, spol. s r.o. mění své jméno

  Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás s informovat o důležité změně v naší společnosti. S cílem zdůraznit naši příslušnost ke globální SFA group, a současně též sjednotit názvy jednotlivých společností v rámci skupiny, došlo ke změně jména naší společnosti.

  Více
 • Novinky 2021-08-27

  NOVÝ KATALOG 2021 Sanibroy SFA

  Vážení zákazníci, nový přehled výrobků 2021 od Sanibroy SFA vám jako obvykle nabízí širokou škálu produktů v nejvyšší kvalitě pro přečerpání odpadní vody. Namísto předchozích dvou katalogů, pro lokální přečerpávací stanice a profesionální vysoce výkonné přečerpávací stanice, obsahuje tento přehled všechny produkty včetně novinek a inovací. Nově katalog též obsahuje přesné údaje o rozměrech všech výrobků. Novinkou je také zařazení obecné informace o každé výrobkové skupině, což jistě oceníte ...

  Více
 • Novinky , Tiskové zprávy 2020-02-04

  Skupina SFA přijímá novou vizuální identitu

  Již více než 60 let společnosti Skupiny SFA pracují na tom, aby mohly svým profesionálním i soukromým zákazníkům poskytovat stále větší sanitární komfort v jejich každodenním životě. Přináší jim daleko víc než jen pouhé technologické know-how, nabízí inovativní, spolehlivá a jednoduše aplikovatelná řešení.

  Více
<< 1 2 >>