Our reports

Our news

ISO FOCUS

Arnaud CORBIER, Chief Executive Officer

“ 

Nabízíme řešení, která jsou invenční, spolehlivá a snadná.

"

Slovo managementu

Společnosti skupiny SFA se angažují již více než 60 let ve zvýšení každodenního pohodlí našich zákazníků, profesionálů i konečných uživatelů. Nabízíme jim mnohem více než jen technické knowhow: nabízíme jim řešení. Řešení, která jsou vynalézavá, spolehlivá a snadno použitelná.

To je náš charakteristický znak!

Způsob myšlení, který v roce 1958 vyústil uvedením prvního "Sanibroyeur" na trh. Idea, která způsobila revoluci v úpravách interiéru po celém světě. Prostřednictvím našich 25 dceřiných společností a více než 60 distributorů je nyní naše skupina přítomna v téměř 80 zemích.

Zároveň se naše společnost zavázala diverzifikovat své historické podnikání.

Několik akvizic rozšířilo naše portfolio značek: Europelec, Kinedo, Grandform, Watermatic, Zehnder Pumpen a nedávno také Format. Tyto značky nám umožnily úspěšně proniknout na nové trhy.

SFA tak dosáhla velikosti globální skupiny, silné a uznávané na trzích, kde působí.

Značka nesoucí od svého vzniku hodnoty, odhodlání a inspirativnost, které jsou jednotící základnou pro nás všechny, zaměstnance, zákazníky a partnery. Tento globální přístup naší společnosti k firemní společenské odpovědnosti si dnes zaslouží být představen nejen jako závazek, ale také jako realita udržovaná naší každodenní činností.

Vítejte v SFA !

CSR v SFA Group

Náš přístup

Pro nás, jako mezinárodní průmyslovou skupinu, je primární cíl jednoduchý: navrhovat a vyrábět domácí a profesionální řešení všude tam, kde proudí voda.

V roce 2016 vedení SFA rozhodlo, že nyní je nezbytné zapojit společnost do přístupu sociální, společenské a environmentální odpovědnosti tak, aby bylo možné čelit novým výzvám v oblasti komunikace, lidských zdrojů a dodržování předpisů.

Závazek SFA k firemní sociální odpovědnosti (CSR) odráží naše cíle usilovat o udržitelný a odpovědný růst našich aktivit, naplňovat sociální a environmentální výzvy a pokračovat v poskytování inovativních řešení našim zákazníkům tak, aby splnily jejich očekávání.

Náš inovativní přístup k produktovým řešením a tvorbě značky začíná a končí kvalitou a službami. 

Produktová řešení SFA byla, a jsou, široce uznávána v rámci našeho odvětví i mimo něj jako ta nejlepší praxe.

V důležitých otázkách životního prostředí, jako je používání ekologicky odpovědných postupů již od fáze návrhu a redukce odpadů, klademe důraz nejen na zlepšení našeho vlastního výkonu, ale také na zvyšování laťky pro ostatní, včetně našich dodavatelů.

Při podpoře našich zaměstnanců a partnerství s dodavateli dodávat kvalitní výrobky našim zákazníkům, se sami držíme vysokých standardů etiky a integrity. Spolupráce a zapojení jsou základem naší práce. Věříme, že nejlepší řešení jsou ta, která čerpají z různých myšlenek a úhlů pohledu.

Naším cílem je obohatit životy a komunity, se kterými jsme v kontaktu. SFA má dlouhou historii v pomoci lidem na celém světě v sanitárních záležitostech. Každoročně u příležitosti Světového dne toalet (World toilet day), kde jde o inspirativní opatření k řešení globální sanitační krize a pomoc při dosažení Cíle udržitelného rozvoje 6 (SDG 6), podporujeme tuto snahu prostřednictvím darů našich produktů. Ty pak pomáhají dětem i dospělým získat tolik potřebná chybějící hygienická zařízení.

Naše ambice

“ 

Růst společně

"

"Naší ambicí v oblasti firemní společenské odpovědnosti je rozvíjet naši společnost s našimi zaměstnanci a po boku našich zákazníků a partnerů.

Tato touha nás pohání v našem každodenním rozhodování."

Naše angažovanost

Sociální angažovanost a sponzorství

V roce 2021 SFA Group darovala tři systémy "AquaHome" v Kambodži

"Odloučené vesnice v Siem Reap v Kambodži nemají elektřinu ani zdroj čisté vody. Kromě toho špatné cesty ztěžují dopravu, zejména v období dešťů. Nemoci přenášené vodou jsou u dětí běžné a chybí jim správné léky kvůli jejich vzdálenosti od zdravotního střediska. 

SFA uzavřela partnerství se společností Planet Water Foundation při instalaci AquaHome ve třech z nejchudších domácností v Kambodži. Toto řešení přináší do domů poprvé čistou vodu a osvětlení, a je doprovázeno výukovým programem hygieny Planet Water, který pomáhá zlepšit životní podmínky rodin. 

„Vždy trpíme průjmem a kožními vyrážkami, protože nemáme čistou vodu na pití a mytí rukou. Moje děti jsou hubené, nezdravé a často jim chybí škola, protože jsou nemocné. S Aqua-Home budou mít nyní větší šanci být zdravé a lépe prospívat ve škole. ““ Ly Leat, otec tří dětí "

2020 - Stejně jako v minulých letech, SFA opět podpořila organizaci „Une Villa en Urgence“ na Světový den toalet darováním svých produktů

"Une Villa en Urgence", založená v roce 2017, vytváří nouzové bydlení pro lidi bez domova recyklací a rekonstrukcí chladírenských přívěsů na konci jejich komerční životnosti. Letos SFA s potěšením oznamuje, že zdvojnásobuje náš dar, abychom podpořili cíl sdružení postavit přibližně sto domů. SFA darovala 10 Sanicompact 43, 10 Sanishower a 10 Kineprime (sprchové kabiny). 

Naše certifikace

Řízení kvality

Management životního prostředí

"Záruka původu ve Francii"