Our reports

Our news

ISO FOCUS

Arnaud CORBIER, Chief Executive Officer

“ 

Nabízíme řešení, která jsou invenční, spolehlivá a snadná.

"

Slovo managementu

Společnosti skupiny SFA se angažují již více než 60 let ve zvýšení každodenního pohodlí našich zákazníků, profesionálů i konečných uživatelů. Nabízíme jim mnohem více než jen technické knowhow: nabízíme jim řešení. Řešení, která jsou vynalézavá, spolehlivá a snadno použitelná.

To je náš charakteristický znak!

Způsob myšlení, který v roce 1958 vyústil uvedením prvního "Sanibroyeur" na trh. Idea, která způsobila revoluci v úpravách interiéru po celém světě. Prostřednictvím našich 25 dceřiných společností a více než 60 distributorů je nyní naše skupina přítomna v téměř 80 zemích.

Zároveň se naše společnost zavázala diverzifikovat své historické podnikání.

Několik akvizic rozšířilo naše portfolio značek: Europelec, Kinedo, Grandform, Watermatic, Zehnder Pumpen a nedávno také Format. Tyto značky nám umožnily úspěšně proniknout na nové trhy.

SFA tak dosáhla velikosti globální skupiny, silné a uznávané na trzích, kde působí.

Značka nesoucí od svého vzniku hodnoty, odhodlání a inspirativnost, které jsou jednotící základnou pro nás všechny, zaměstnance, zákazníky a partnery. Tento globální přístup naší společnosti k firemní společenské odpovědnosti si dnes zaslouží být představen nejen jako závazek, ale také jako realita udržovaná naší každodenní činností.

Vítejte v SFA !

CSR v SFA Group

Náš přístup

Pro nás, jako mezinárodní průmyslovou skupinu, je primární cíl jednoduchý: navrhovat a vyrábět domácí a profesionální řešení všude tam, kde proudí voda.

V roce 2016 vedení SFA rozhodlo, že nyní je nezbytné zapojit společnost do přístupu sociální, společenské a environmentální odpovědnosti tak, aby bylo možné čelit novým výzvám v oblasti komunikace, lidských zdrojů a dodržování předpisů.

Závazek SFA k firemní sociální odpovědnosti (CSR) odráží naše cíle usilovat o udržitelný a odpovědný růst našich aktivit, naplňovat sociální a environmentální výzvy a pokračovat v poskytování inovativních řešení našim zákazníkům tak, aby splnily jejich očekávání.

Náš inovativní přístup k produktovým řešením a tvorbě značky začíná a končí kvalitou a službami. 

Produktová řešení SFA byla, a jsou, široce uznávána v rámci našeho odvětví i mimo něj jako ta nejlepší praxe.

V důležitých otázkách životního prostředí, jako je používání ekologicky odpovědných postupů již od fáze návrhu a redukce odpadů, klademe důraz nejen na zlepšení našeho vlastního výkonu, ale také na zvyšování laťky pro ostatní, včetně našich dodavatelů.

Při podpoře našich zaměstnanců a partnerství s dodavateli dodávat kvalitní výrobky našim zákazníkům, se sami držíme vysokých standardů etiky a integrity. Spolupráce a zapojení jsou základem naší práce. Věříme, že nejlepší řešení jsou ta, která čerpají z různých myšlenek a úhlů pohledu.

Naším cílem je obohatit životy a komunity, se kterými jsme v kontaktu. SFA má dlouhou historii v pomoci lidem na celém světě v sanitárních záležitostech. Každoročně u příležitosti Světového dne toalet (World toilet day), kde jde o inspirativní opatření k řešení globální sanitační krize a pomoc při dosažení Cíle udržitelného rozvoje 6 (SDG 6), podporujeme tuto snahu prostřednictvím darů našich produktů. Ty pak pomáhají dětem i dospělým získat tolik potřebná chybějící hygienická zařízení.

Naše ambice

“ 

Růst společně

"

"Naší ambicí v oblasti firemní společenské odpovědnosti je rozvíjet naši společnost s našimi zaměstnanci a po boku našich zákazníků a partnerů.

Tato touha nás pohání v našem každodenním rozhodování."

Naše angažovanost

Sociální angažovanost a sponzorství

V roce 2021 SFA Group darovala tři systémy "AquaHome" v Kambodži

"Odloučené vesnice v Siem Reap v Kambodži nemají elektřinu ani zdroj čisté vody. Kromě toho špatné cesty ztěžují dopravu, zejména v období dešťů. Nemoci přenášené vodou jsou u dětí běžné a chybí jim správné léky kvůli jejich vzdálenosti od zdravotního střediska. 

SFA uzavřela partnerství se společností Planet Water Foundation při instalaci AquaHome ve třech z nejchudších domácností v Kambodži. Toto řešení přináší do domů poprvé čistou vodu a osvětlení, a je doprovázeno výukovým programem hygieny Planet Water, který pomáhá zlepšit životní podmínky rodin. 

„Vždy trpíme průjmem a kožními vyrážkami, protože nemáme čistou vodu na pití a mytí rukou. Moje děti jsou hubené, nezdravé a často jim chybí škola, protože jsou nemocné. S Aqua-Home budou mít nyní větší šanci být zdravé a lépe prospívat ve škole. ““ Ly Leat, otec tří dětí "

2020 - Stejně jako v minulých letech, SFA opět podpořila organizaci „Une Villa en Urgence“ na Světový den toalet darováním svých produktů

"Une Villa en Urgence", založená v roce 2017, vytváří nouzové bydlení pro lidi bez domova recyklací a rekonstrukcí chladírenských přívěsů na konci jejich komerční životnosti. Letos SFA s potěšením oznamuje, že zdvojnásobuje náš dar, abychom podpořili cíl sdružení postavit přibližně sto domů. SFA darovala 10 Sanicompact 43, 10 Sanishower a 10 Kineprime (sprchové kabiny). 

Naše certifikace

Řízení kvality

Management životního prostředí

"Záruka původu ve Francii"

Ocenění CSR EcoVadis

SFA Group byla oceněna za společenskou odpovědnost bronzovou medailí společnosti EcoVadis, světově nejdůvěryhodnějšího poskytovatele hodnocení udržitelnosti podnikání. Tento výsledek řadí SFA Group mezi 50 % nejlepších společností hodnocených EcoVadis.

Hodnocení EcoVadis je založeno na mezinárodních standardech udržitelnosti, včetně Global Reporting Initiative, United Nations Global Compact a ISO 26000, pokrývající 200 kategorií výdajů a více než 160 zemí.

SFA Group byla hodnocena na základě ukazatele udržitelnosti, který znázorňuje výkon v rámci 21 ukazatelů ve čtyřech hlavních kategoriích:

•životní prostředí,

• pracovní a lidská práva,

• etika

• udržitelné zadávání veřejných zakázek.