Čerpadla kondenzátu z klimatizace

Klimatizace při svém provozu vytvářejí kondenzát, který je nutné odvádět do kanalizace. 

Pro vyřešení tohoto problému nabízí společnost SFA řadu tichých a účinných řešení pro odvádění kondenzátu z klimatizací s výkonem do 8 kW.

Čerpadla kondenzátu z klimatizace

Filtrovat podle

Instalace

Přístroje k připojení

Klimatizace jsou dokonalým prostředkem proti stále častějším vedrům. Umístěná v obývacím pokoji vytváří odpovídající klima bez ohledu na venkovní teplotu. Aby klimatizace fungovala optimálně, je třeba odvést veškerý kondenzát.

 

Odpařování kondenzátu z klimatizace: proč  

Při provozu klimatizac vzniká pára, která se vlivem teploty mění na kapalinu: tato kapalina nazývá kondenzát. Tato kapalina je toxická a musí být zlikvidována. Pokud není možné odvádět kondenzát gravitačním odtokem, musí být instalován čerpací systém, který kondenzát odvede do kanalizačního potrubí.

 

Odvod kondenzátu z klimatizace: tři řešení  

Díky odborným znalostem SFA vám můžeme nabídnout tři přečerpávací systémy pro vaši klimatizaci:

Sanicondens Clim Deco je čerpadlo pro odvádění kondenzátu z nástěnných klimatizací. Díky atraktivnímu designu opticky splyne s nástěnnou klimatizací

Sanicondens Clim Mini S je malé čerpadlo, které lze snadno integrovat do nástěnné klimatizace. Je tiché a pracuje ve dvou fázích: nejprve se kondenzát dostane do nádržky s detekčním systémem a poté je sacím čerpadlem odčerpán do kanlizace.

Sanicondens Clim Pack je estetické řešení. Dodává se ve formě velmi snadno instalovatelné sady, která obsahuje čerpadlo Sanicondens Clim Mini předinstalovné do montážní lišty s levým či pravým umístěním. Tento set v sobě spojuje několik výhod: funkčnost, tichost a design.

Všechna tato řešení se snadno instalují.

Dodávají se s přehledným a schematicky znázorněným návodem k použití, můžete je snadno integrovat do svého nástěnného klimatizačního systému. Na webových stránkách se můžete seznámit s charakteristikou systému odvodu kondenzátu. Odborníci společnosti SFA vám pomohou najít nejlepší způsob, jak jej přizpůsobit vaší instalaci. Naše know-how je založeno na celostátní síti poprodejních služeb, která zodpoví vaše dotazy.