Jste distributorem výrobků SFA?

Jste distributor a chcete se dozvědět více o řešeních SFA? Hledáte technické informace pro informování svých zákazníků? Chcete integrovat naše data prostřednictvím souboru Fabdis? Nebo se s námi jen spojit?

Ať už se ptáte na cokoli, odpověď najdete zde. Informace o produktech, logistice, technické informace, informace pro média a mnoho dalšího. SFA vám poskytuje všechny nástroje a údaje, které můžete potřebovat k bezproblémovému chodu vašeho podnikání.

Na této stránce najdete všechny nástroje, které můžete potřebovat.

Nemůžete najít to, co hledáte?

Spojte se s námi telefonicky či emailem. Náš technický, prodejní a servisní tým je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy.

Žádost o specifikaci

Potřebujete najít správný produkt pro některého ze svých zákazníků, ale nevíte, který produkt SFA je pro vás nejlepší? Uveďte své požadavky vyplněním našeho formuláře, který je zde k dispozici, a zašlete nám jej! Jeden z našich odborníků se s vámi spojí co nejdříve!

Jste již klientem SFA nebo se jím chcete stát? SFA vám na této cestě kdykoli pomůže!

Jste distributor

Od roku 1958, kdy byl vytvořen první Sanibroyeur, nepřestala společnost SFA inovovat, aby poskytovala stále větší hygienický komfort. Přeměna malých prostor na toalety, renovace koupelen, vytváření prádelen, to vše jsou projekty, které mohou vyvolat otázky. Odvádění vody jednoduše a bez větších prací je odpovědí společnosti SFA.

Kromě omezení z minulosti existují i omezení dnešní doby, specifická pro rychle se měnící sektor bydlení. Při hledání prostoru se cení každý čtvereční metr, což odborníkům přinášínové otázky.

Společnost SFA je díky svým zkušenostem schopna na tyto otázky poskytnout odpověď díky svým výrobkovým skupinám, které umožňují realizovat projekty každého z nás.

Skupiny výrobků SFA

Ideální pro raealizaci sanitárního zázemí, a to všude, i bez gravitačního odtoku.

WC s intergrovaným přečerpáním ideální pro vybudování WC v malém prostoru.

Pro instalaci sprchy, koupleny, kuchyně nebo prádelny

Řešení pro kondenzát z kotle

Řešení pro kondenzát z kotle a z klimatizace

Řešení určená pro komplexní přečerpání odpadních vod z rodinných domů, bytových domů a komerčních prostor.