Přečerpávací stanice

Vyberte si přečerpávací stanici, která bude vyhovovat vašim potřebám

 

Proč instalovat přečerpávací stanici?

Přečerpávací stanice jsou výkonná jedno- nebo dvoumotorová čerpadla, která umožňují odvádět černou nebo šedou odpadní vodu z rodinného domu, větších objektů nebo z komerčních a veřejných prostor. Některé modely jsou vybaveny řezacím ústrojím, což umožňuje přečerpávat odpadní vodu potrubím malého průměru (50 mm).

Jakou zvolit přečerpávací stanici? 

Ať už jde o soukromé, komerční nebo veřejné použití, SFA nabízí komplexní řešení díky řadám volně stojících přečerpávacích stanic SANICOM® a SANICUBIC®.

Pokud potřebujete přečerpávat pouze šedé odpadní vody, je pro vás určena řada stanic SANICOM®. Pokud však potřebujete přečerpávat i černé odpadní vody, tj. z WC, využijte některou stanici z řady SANICUBIC®.  Jedná se o přečerpávací stanice, které lze jednoduše postavit na zem, což usnadňuje instalaci a údržbu. 

Pro komerční a veřejné účely doporučujeme použít dvoumotorové stanice, které zajistí nepřetržitou kontinuitu provozu. Pokud totiž dojde k např. zablokování jednoho motoru cizím předmětem, což se nedá vždy vyloučit, druhý motor bez problému převezme funkci stanice. Tím získáte čas na vyřešení problému bez přerušení vašich aktivit.

ZAČÍT

 

 

 

 

Seznamte se s našimi přečerpávacími stanicemi: